Niestety przychodzi taki okres, jak koniec kwietnia każdego roku, kiedy musimy składać deklaracje podatkowe w urzędzie skarbowym. Jest to zajęcie, którego nikt nie lubi robić. Nie mamy jednak wyjścia, więc przychodzimy do urzędu i czekamy w długich kolejkach na naszą kolej.

Kontynuuj czytanie

Wielu z nas posiada własną firmę czy po prostu musi złożyć rozliczenie PIT. Wszyscy wiemy, że w tym wypadku niezbędna jest pomoc księgowej, która zna wszystkie przepisy i będzie mogła nam pomóc w fakturach, umowach i innych tego typu dokumentach.

Kontynuuj czytanie

Wielu z nas myśli o tym, aby zrezygnować z pracy i ciągle niezadowolonego szefa na rzecz własnej działalności gospodarczej i świętego spokoju. Doskonale jednak wiemy, jak wyglądają realia i 90% osób, które tak myśli nigdy nie decyduje się na wyżej wymieniony krok. Oczywiście byłby to krok naprzód, dlatego bardzo zachęcam do czegoś takiego. Najważniejsze to nie bać się konsekwencji, ponieważ wszyscy myślą, że jak sobie nie poradzą to prawdopodobnie zbankrutują i popadną w ogromne długi, które zniszczą resztę ich życia.

Kontynuuj czytanie

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2